Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Koperty od gości w eleganckim pudełku

Stosowne zapakowanie życzeń od gości wiąże się z pewnym wyposażeniem. Chodzi tutaj o pudełko na koperty ślubne, które jest hitem wśród weselnych gadżetów. Goście są dzięki temu zadowoleni, że nie trzeba wręczać kopert do rąk a można je estetycznie przekazać do pudełka z wyciętym otworem. W ten sposób cała ceremonia składania życzeń jest bardziej schludna a pudełko zaskakuje swoją prezencją.

Różnorodne szaty graficzne

W pudełkach na koperty ślubne można zawrzeć dowolną stylistykę. W zależności od tego jakie są gusta oraz temat przewodni takie też pudełko należy dostosować. Można je doskonale zharmonizować z wcześniej rozdawanymi zaproszeniami lub też nawiązać do oprawy na stołach. Taki kunszt zaskoczy wyglądem. Do tego wszystkiego można dobrać także tekst, który będzie widniał na pudełku, a zarazem stanie się swoistym podziękowaniem dla wszystkich zgromadzonych uczestników tej jakże istotnej chwili.

źródło zdjęcia: https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/pudelka-na-koperty

Dostojnie w każdym aspekcie

Dekoracja na poziomie jest bardzo istotna, toteż zadbajmy o to, by pudełko było masywne i aby pomieściło daną liczbę kopert. Wszystko tutaj ma znaczenie, więc mając do dyspozycji ilość osób jaka ma się pojawić na weselu, będziemy wiedzieć jakie do tego pudełko można wytypować. Taki sposób zgromadzenia kopert od zaproszonych gości nie będzie raził w oko, a na dodatek doskonale przedstawi się na przykład na stoliku z księgą gości czy też z innymi prezentami. Delikatne i dystyngowane – tak można mówić o wszelkich ozdobach na ślub oraz wesele, które należą do najważniejszych chwil w życiu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.