Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Zawieszka

Wódka weselna musi być ozdobiona – nie podlega to już żadnym wątpliwościom. Każda Młoda Para stara się o nawet najmniejszy szczegół, którym jest właśnie ozdoba ma butelce z alkoholem. Dlaczego? Dlatego, że nadaje ona elegancji i nawiązuje do całego stylu i charakteru wesela. Jakie są teraz trendy?

Zawieszki na alkohol weselny – tradycyjnie

Tradycyjny sposób ozdabiania wódki weselnej, to przywieszenie na niej ozdoby w kształcie krawata i welonu Młodych. Wóda wygląda schludnie, elegancko. Pasuje do każdego stylu wesela.

Innym, tradycyjnym sposobem są kolorowe kokardki lub wstążeczki. Kolor obu oczywiście powinien być dopasowany do koloru przewodniego całego wesela. Takie kokardki są wykonane z materiału, co daje gwarancję, że się nie zniszczą podczas częstego polewania. Taka ozdoba jest przewiązana na sztywno wstążeczką do każdej butelki – nie przeszkadza w trakcie nalewania alkoholu do kieliszków.

wódka weselna z zawieszką

powyżej – zawieszka od marki Z-Miłości

Zawieszki na alkohol weselny – z pazurem

Propozycją z pazurem mogą być etykiety z zabawnym wierszykiem, zachęcającym do wznoszenia toastów. Taką rymowanką jest na przykład: „Były zaręczyny, to i jest wesele! Udanej zabawy – drodzy Przyjaciele!” lub „Dobrze schłodzona wódeczka – za zdrowie Młodych musi być wypita!”

Etykiety na wódkę weselną mogą mieć również charakter rozkazujący. Przykładowo: „Toast po raz pierwszy za zdrowie Młodej Pary!” Dla nieco bardziej zwariowanych Państwa Młodych, występują również etykiety w stylu: „Chluśniem – i idziem na parkiet!”. Wszystko zależy od upodobań Nowożeńców.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.