Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Zaproszenia ślubne z fotografiami

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych to bardzo często kwestia, która spędza sen z powiek wszystkich przyszłych młodych par. Każdy chce przecież, aby to właśnie ich zaproszenie było unikatowe i wyróżniało się na tle pozostałych. Co więc zrobić i na jakie zaproszenie się zdecydować, aby zapaść w pamięć swoich gości i wywołać uśmiech na ich twarzach?

Na jakie zaproszenie warto się zdecydować?

Dużą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Głównie dlatego, że są one bardzo spersonalizowane i wystarczy na nie spojrzeć, aby od razu wiedzieć, od kogo ono jest. Zdjęcie młodej pary na pewno dodatkowo wywoła uśmiech na twarzach wszystkich zaproszonych osób, a także sprawi, że samo zaproszenie nie będzie banalne! Dobrym pomysłem będzie udanie się na narzeczeńską sesję i wykonanie kilku fotografii, spośród których będzie można później wybrać tą jedyną lub stworzyć z nich mały kolaż, który zostanie zamieszczony w zaproszeniu.

ślubne zaproszenie w formie zdjęcia

Takie zaproszenie może mieć klasyczną formę lub być na przykład harmonijkowe, co oznacza, że po rozłożeniu, oczom zaproszonych gości ukaże się jeszcze więcej fotografii. Na pewno będzie to doskonały pomysł, a zarazem także pamiątka dla zaproszonych na ślub osób.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.