Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Zaprosić gości

Często dla pary młodej ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu i nie ma się co temu dziwić. Jednakże dla zaproszonych gości jest to po prostu jeden z wielu ślubów na jakich będą mieli okazję być. Para młoda może zrobić wiele aby wyróżnić się spośród innych nowożeńców. Jest wiele sposobów na to aby goście zapamiętali właśnie tę uroczystość. Można wyróżnić się doborem muzyki, menu czy zaproszeniami.

Mały niepozorny papier, a tak wiele może…

Oryginalne zaproszenia ślubne to doskonały sposób, aby goście na długo zostawili w pamięci wybraną uroczystość. Zaproszenia mogą odzwierciedlać charakter pary młodej bądź być zgodne z pasją, jaka łączy państwa młodych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaproszenia były w ulubionym kolorze pary młodej. Jeżeli pasją pary młodej są podróże nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić na zaproszeniach na przykład globus bądź walizkę lub inny symbol kojarzący się z podróżami.

Papierowe zaproszenia?

Zaproszenia zazwyczaj kojarzą się z papierem. Dzisiaj jednak możliwości jest tak wiele, że wcale nie muszą być to zaproszenia wykonane z papieru. Niektórzy zapraszają gości tylko i wyłącznie przez internet. Dla niektórych może być ta forma nieco nieelegancka. Inni jednak bez wahania pochwalą ten pomysł i uznają go za dobry również z ekologicznego punktu widzenia. Wszystko zależy od punktu widzenia konkretnej osoby, która będzie gościem danej pary młodej. Jeżeli mamy ochotę skorzystać z  oryginalnych zaproszeń ślubnych, to patrząc na te przykłady – naprawdę mamy wiele możliwości.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.