Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Wyjątkowe zaproszenia ślubne na wesoło

śmieszne zaproszenie ślubne

Nietypowe zaproszenia podbijają rynek gadżetów ślubnych – zwłaszcza zaproszenia ślubne z humorem. Kto i dlaczego decyduje się na taką formę zaproszeń?

Wesołe zaproszenia ślubne – dla kogo?

Zaproszenia ślubne z humorem przeznaczone są przede wszystkim dla par, które podchodzą do życia na wesoło i mają sporo dystansu do siebie i otaczającej rzeczywistości.

Ich styl raczej nie będzie pasował do uroczystości z wielką pompą i wesela w pałacowej sali, ale na pewno sprawdzi się w przypadku imprezy na luzie, zwłaszcza w niedużym gronie dobrze znających się osób.

Zaproszenia z humorem to dobry sposób na rozładowanie atmosfery przedślubnego stresu i „oswojenie” tej niecodziennej okoliczności.

śmieszne zaproszenie ślubne

śmieszne zaproszenie ślubne z katalogu z-milosci.pl

Zaproszenia z humorem – gotowe czy projektowane osobiście?

Oferta gotowych zaproszeń ślubnych z humorem jest na tyle szeroka, że każda para może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie – zaproszenia, które idealnie oddają ich poczucie humoru i styl.

Najczęściej spotykamy zaproszenia z zabawną grafiką, nawiązującą do negatywnych stereotypów, które otaczają małżeństwo. Wśród nich powtarza się na przykład motyw obrączek zmienionych w kajdany, czy pana młodego pod pantoflem żony.

Jeśli uznacie, że to oklepane, czy niesmaczne motywy, możecie pokusić się o własny projekt.

Do samodzielnego stworzenia zaproszenia, potrzebowalibyście programu graficznego, ale czasem wystarczy pomysł i umiejętność przekazania swojej wizji profesjonalnemu grafikowi.

Zaproszenia stworzone od podstaw przez was, to najlepszy sposób, by wyróżnić je spośród wszystkich innych zaproszeń ślubnych z humorem.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.