Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Suknia dla pani młodej na ślub cywilny

Wiele par decyduje się tylko i wyłącznie na zawarcie ślubu cywilnego. Panowie raczej nie mają dylematu ze swoim ślubnym wizerunkiem, bez względu na to bowiem, czy to ślub w kościele czy tylko i wyłącznie cywilny, zwykle występują w klasycznym i świetnie skrojonym garniturze. Co innego panie. Wiele z nich skrycie marzy o długiej białej sukni, jednak nie są do końca przekonane, że to dobry wybór.

Suknia dla pani młodej na ślub cywilny

Każdy kto kiedykolwiek był uczestnikiem ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego wie, że przebieg ślubu cywilnego jest bardzo szybki. To zaledwie kilka minut, w czasie których narzeczeni zostają małżeństwem. Pomimo tego, że ślub cywilny nie ma tak bogatej oprawy, jak ślub w kościele, każda panna młoda powinna wybrać sobie taką suknię, w której będzie się czuć doskonale.

etap ślubu cywilnego

Pierwszy ślub cywilny

Jeżeli kobieta po raz pierwszy wychodzi za mąż, zupełnie na miejscu będzie wybranie przez nią długiej białej sukni, czyli klasycznej ślubnej sukienki. Dlaczego miałaby bowiem nie cieszyć się swoim ślubnym wizerunkiem? W tym przypadku można zatem rekomendować długą białą suknię z welonem, która będzie się później pięknie prezentować podczas przyjęcia.

Ślub cywilny rozwódki

Jeżeli swój ślub cywilny bierze rozwódka, a zatem kobieta, która już wcześniej wychodziła za mąż, lepiej aby wybrała ona elegancką sukienkę, która nie będzie miała jednak typowo ślubnego charakteru. W przypadku starszych kobiet, sprawdzą się różnego rodzaju koktajlowe sukienki w pastelowych kolorach, które delikatnie podkreślą urodę kobiety, dodadzą jej blasku i urody.

Więcej na temat przebiegu i kosztów ślubu cywilnego pod tym linkiem

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.