Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Rodzaje zaproszeń na ślub

Każda młoda para marzy o tym, aby ich ślub oraz wesele były wyjątkowe. Oczywiście, aby tak było, najpierw trzeba przygotować wiele rzeczy, a jedną z nich, z całą pewnością jest wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych, które skradną serca gości, a także idealnie pasować będą do konkretnej pary młodej. Na jakie zaproszenia warto się więc zdecydować?

Nowoczesne, czy może lepiej postawić na sprawdzoną klasykę?

Oczywiście wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od osobistych preferencji. Jednak z reguły młode pary coraz częściej decydują się na oryginalny akcent, który wyróżni je na tle pozostałych. Tworzenie spersonalizowanych zaproszeń na ślub w nowoczesnym stylu jest więc doskonałym pomysłem dla każdej pary, która chciałaby pozytywnie zaskoczyć swoich gości.

zaproszenie w nowoczesnej formie

Jak mogą wyglądać takie spersonalizowane zaproszenia?

Oczywiście tutaj wszystko zależne jest tylko i wyłącznie od własnej fantazji i wyobraźni. Jak najbardziej spersonalizowane zaproszenia ślubne mogą mieć formę na przykład mini albumu stworzonego z fotografii młodej pary. Jest to pomysł nietuzinkowy i na pewno spodoba się gościom, zwłaszcza że tego typu fotografie zawsze można zachować sobie na pamiątkę, albo oprawić w ramkę. Doskonałym pomysłem jest też stworzenie własnego wierszyka rymowanki, który będzie bezpośrednio nawiązywał do młodej pary, albo ogólnie do dnia zaślubin. Z całą pewnością jest to jednak idealny sposób na to, aby wyróżnić się z tłumu i stworzyć bardzo osobiste zaproszenie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.