Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Praktyczne pomysły

Niezależnie od tego czy chodzi o winietki na ślub czy też o same zaproszenia wszystko musi być bardzo praktyczne. Nie zawsze jednak jest to możliwe, w sytuacji kiedy przyszłą pannę młodą poniesie fantazja.

Winietki rustykalne – tak, ale z wyczuciem

Styl rustykalny jest bardzo łatwy do wprowadzenia, ale w momencie kiedy nie przesadzi się z jego aranżacją. Często zdarza się, że panny młode próbują zorganizować wesele rustykalne z przepychem. Tak się niestety nie da, ponieważ styl ten absolutnie się nie sprawdzi w takiej sytuacji. Styl rustykalny jest raczej prosty i ta prostota sprawia, że tylu osobom przypada do gustu.

zdjęcie rustykalnej winietki na wesele

Na kawałku drewna

Wiele panien młodych chce, aby weselne winietki rustykalne znajdowały się na kawałku drewna. Jest to nie najlepsze rozwiązanie, ponieważ drewno samo w sobie jest bardzo drogie. W związku z tym trzeba byłoby się liczyć z dodatkowymi kosztami związanymi z zakupem takich drewnianych podkładek. Dlatego też nie jest dobrym pomysłem, aby na winietkach rustykalnych umieszczać drewno bądź też same winietki umieszczać na drewnie. Będzie to po prostu bardzo duży koszt, a wiele osób, organizując swoje wesele, chce jednak dodatkowych kosztów uniknąć zwłaszcza, jeżeli nie są potrzebne.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.