Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Pomysłowe życzenia

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przykłada ogromną wagę do imprez okolicznościowych. Aspekt ten dotyczy między innymi ślubu oraz wesela. Nieprzesadnie można stwierdzić, że goście weselni czasem aż zbyt bardzo przejmują się tym, czy prezent spodoba się parze młodej. Inni z kolei goście przejmują się tym, czy życzenia będą trafione i szczere.

Jak więc zachować równowagę?

Jeżeli chodzi o życzenia ślubne dla nowożeńców w takim stylu, należy przede wszystkim zadbać o ty, by były one osobiste. Powinny być odpowiednio dostosowane do wieku pary młodej oraz do charakteru ich związku. Każdy człowiek jest inny, dlatego nie istnieje jedna uniwersalna recepta na to, jak napisać dobre życzenia.

sesja pary młodej

Kolejną niemniej ważną kwestia jest to, by pamiętać o umieszczeniu życzeń ślubnych dla nowożeńców w odpowiednim miejscu. Kartka z życzeniami musi być estetyczna, o odpowiednich rozmiarach. Należy z należytą dbałością pamiętać także, aby ani koperta, ani kartka nie były pogniecione. Wymięta lub co gorsza potargana kartka stanowi ogromne faux pas.

Dobrym pomysłem może okazać się także opatrzenie kartki ślubnej na przykład zdjęciem, tak aby nowożeńcy mogli w późniejszych latach wrócić do wspomnień i móc na nowo cieszyć się z otrzymanych upominków.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.