Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Po ślubie – jak spędzać wspólny czas?

Każdego roku, każde małżeństwo przypomina sobie o ważnym dla nich dniu – dniu w którym połączyli się węzłem małżeńskim. Ale co to oznacza dla każdego z nich? Przede wszystkim „gonitwa myśli” za prezentem ślubnym, który należy kupić na zbliżającą się rocznice ślubu.

panna młoda w welonie

Co kupić dla niego, co kupić dla niej  – a może wybrać się na wspólną przygodę razem? Małżeństwo zmaga się z takimi problemami co roku, starając się nie zawieść swojego partnera. Często w gonitwie myśli za prezentem, zapominamy co tak naprawdę jest ważne. A ważne jest wspólne celebrowanie chwili i spędzanie razem czasu na zadumie, wspomnieniach i byciu razem.

Znakomitym pomysłem jest więc, zamiast prezentów, wybranie się na wycieczkę – chociażby kilkudniową, która sprawi, że „odjedzie” się na chwilę od codzienności i będzie możliwość pobycia razem w takim dniu. W codzienności nie ma czasu na powiedzenie sobie miłych słów i okazywaniu uczuć – taki wyjazd może przybliżyć dwie osoby i uświadomić im, gdzie tak naprawdę są i dlaczego są dla siebie ważni.

Nie warto bagatelizować także miejsca docelowego na tego typu podróż – powinno to być miejsce ciche, służące do spędzenia czasu razem. Świetną opcją może być wyjazd do SPA lub miejsc z termami – wspólne „leniuchowanie” jest dobrym pomysłem, bo będą również temu towarzyszyły rozmowy, które przybliżą dwoje partnerów do siebie. Ważne jest aby na taki wyjazd, nie zabierać dzieci – to ma być wyjazd dwóch dorosłych osób, które będą cieszyć się wspólnym czasem. I ten czas będzie na celebrowanie rocznicy ślubu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.