Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Organizowanie ślubu w stylu boho

W dzisiejszych czasach odchodzi się od wyprawiania wesel w tradycyjnym stylu. Często poszukuje się alternatywnych rozwiązań, które mogą wprawdzie łączyć ze sobą rozmaite cechy. Tego rodzaju swobodę daje z pewnością przyjęcie urządzone w stylu boho.

Cechy przyjęcia ślubnego w stylu boho

Ślub boho posiada szereg różnych elementów „wybijających się z tłumu”, między innymi – charakterystyczne zaproszenia:

https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/boho/

To nieskrępowana forma imprezy weselnej, na której panuje luz i brak zbędnego „sztywnego” nastroju przypisanego dla standardowych form tego typu uroczystości. Panna młoda zazwyczaj ubrana jest w zwiewną suknię bardziej w kolorze beżu niż bieli, a wokół znajduje się mnóstwo florystycznych dekoracji, między innymi w postaci świeżych, polnych kwiatów. Przyjęcie może odbywać się również w plenerze lub też w salach o sielskim wystroju, co doskonale podkreśli charakter całej imprezy.

Dobieranie zaproszeń w stylu boho

Zaproszenia ślubne boho lub też vintage to wyjątkowa forma nadzwyczaj estetycznej papeterii. Często są one zdobione przy pomocy rozmaitych elementów dodatkowych, jak na przykład: sznureczki, wstążeczki czy też suszone kwiaty, które podkreślają eklektyzm stylu boho. Wśród tego rodzaju zaproszeń ślubnych boho znajduje się również papeteria vintage, będąca mieszanką różnych stylów. Interesującym rozwiązaniem jest także wybór zaproszeń malowanych farbami.

zaproszenie ślubne polne kwiaty w stylu boho

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.