Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Kryteria wyboru zaproszeń ślubnych

Na co zwracać uwagę wybierając zaproszenia ślubne? Czy liczy się przede wszystkim ich wygląd a może cena? Na te pytania muszą sobie odpowiedzieć wszyscy nowożeńcy. Wbrew pozorom, pytanie o cenę nie jest zupełnie z kosmosu. Teoretycznie na weselu się nie oszczędza, jednak żaden budżet nie jest z gumy i czasem trzeba ciąć wydatki. A chyba łatwiej przyjdzie zrezygnować pannie młodej z wymarzonych zaproszeń niż na przykład z dodatków do sukni ślubnej.

Zaproszenia z gotowych wzorów

Najbardziej popularne są zaproszenia przygotowywane z konkretnych wzorów. Czasem można nieco je pozmieniać. Są to gotowe karnety do ręcznego wypisania. Zamawiając takie zaproszenia trzeba zwrócić uwagę czy uwzględniono na nich miejsce do wpisania wszystkich istotnych informacji.

Zaproszenia ślubne różowe jak te: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne/rozowe warto przepasać białą wstążką. Z kolei do niebieskich zaproszeń będzie pasowała wstążka srebrna. Zamawiając konkretną pulę zaproszeń warto zostawić pewien zapas, tak aby mieć wolne blankiety, w przypadku gdyby podczas ręcznego wypisywania wyskoczył mały chochlik.

Szata graficzna niezmiernie ważna

Cena jest istotna, lecz znacznie ważniejsza w przypadku zaproszeń ślubnych jest ich szata graficzna. Panny młode potrafią spędzić wiele godzin rozmyślając nad dylematem czy lepiej zdecydować się na ozdobne kwiatki czy fikuśne serduszka na zaproszeniach ślubnych. Warto jest wybrać jeden motyw tematyczny, który będzie przewodził całej imprezie i znajdzie się na wszystkich dodatkach, także na zaproszeniach ślubnych.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.