Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Kilka gadżetów, które umilą czas gości weselnych

przykład klasycznej księgi dla gości

Goście weselni nie zawsze chcą (lub nie mogą) uczestniczyć w organizowanej w czasie imprezy weselnej potańcówce. Najczęściej fakt ten dotyczy osób starszych, przychodzących bez drugiej połówki czy kobiet ciężarnych. Osoby te jednak, tak jak inni gości, nie powinny się w czasie wesela nudzić. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie kilku gadżetów, które pozwolą na umilenie czasu osób nietańczących.

  1. Księgi gości weselnych

Przeznaczona do wpisów księga gości to świetna pamiątka na wiele lat. Możliwość pozostawienia kilku miłych słów to świetna alternatywa dla staromodnych kartek dołączanych do prezentów oraz środków finansowych. Księga zajmuje relatywnie mniej miejsca i na pewno pozostanie z Parą Młodą przez wiele lat, w przeciwieństwie do stosu kartek okolicznościowych.

  1. Fotolustro

Fotobudka lub fotolustro to hit ostatnich 2-3 lat. Możliwość wykonania niepozowanych zdjęć to świetna okazja do stworzenia albumu weselnego. W dzisiejszych czasach coraz rzadziej korzystamy z usług kamerzysty, dlatego też samodzielne wykonane zdjęcia będą świetną pamiątką.

  1. Drobne prezenty

Drobne podarunki wręczane gościom weselnym pozwolą na zajęcie im kilku chwil. Dobrym pomysłem są np. niewielkie gry logiczne z naszym zdjęciem, które należy ułożyć. Tego typu układanki na pewno przypadną do gustu młodszym uczestnikom.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.