Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Jak zachęcić gości do udziału w zabawach?

Każda Para Młoda chce by parkiet na ich weselu był zapełniony a goście świetnie się bawili. Obawiają się by większość nie siedziała za stołami. Zabawy weselne, jak przykłady opisane tutaj: https://rozsadnewesele.pl/zabawy-weselne-gotowe-przyklady-wykorzystania/ to idealny czas by jak najwięcej osób wspólnie brało udział w różnych konkurencjach. Jednak wiele par zastanawia się jak zachęcić gości do tego? Każdy ma przecież inny charakter, osobowość. Jest na to kilka sposobów.

Integracja

Już na początku wesela warto zadbać o integrację. Dla przykładu wystarczy taniec w kółku. Panie w środku panowie na zewnątrz. Gdy muzyka przestaje grać kobiety odwracają się do mężczyzny za sobą, następuje przedstawienie się i wspólny taniec. Prosta zabawa, a pokonuje pierwsze bariery i wprowadza swobodną atmosferę.

Udział Państwa Młodych

Aby goście chętnie uczestniczyli w zabawach weselnych Państwo Młodzi muszą okazywać zainteresowanie osobom, które zaprosili. Warto podejść, chwilę porozmawiać, podziękować. Jeśli my będziemy uśmiechnięci, zadowoleni i pełni energii to i gościom się to na pewno udzieli.

Zabawy w dobrym tonie

Jeśli od początku nasza rodzina i przyjaciele będą wiedzieć, że zabawy mają na celu rozluźnić atmosferę i wywołać radość nie będą obawiali się w nich uczestniczyć. Pamiętajmy by wszystko było z klasą, w dobrym tonie. Nie każdy chce być w centrum żenującej dla niego sytuacji. Ważne by nie robić nic na siłę. Osoba, która ma swobodę chętniej zdecyduje się na uczestnictwo w zabawie niż ta która czuje się nakłaniana.

Mając na uwadze komfort gości możemy być pewni, że zachęcimy wiele osób do aktywnego udziału w zabawach weselnych.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.