Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Jak wybrać zaproszenia na ślub w romantycznym stylu?

Planujesz ślub w romantycznej estetyce? Zastanawiasz się, jakie zaproszenia będą pasowały do polnych kwiatów i zwiewnej, koronkowej sukienki? Podpowiadamy, jak wybrać idealnie zaproszenia ślubne.

koronkowe zaproszenie na ślub

Zaproszenia na romantyczny ślub

Idealnie wybrane zaproszenia powinny tworzyć spójną całość z detalami towarzyszącymi przyjęciu: suknią, bukietem, dekoracjami na sali. Jeśli planujesz ceremonię w delikatnym, romantycznym stylu, postaraj się, żeby kartki z tekstem zaproszenia miały podobną estetykę. Idealnie będą na przykład takie klasyczne w swoim stylu wykonania zaproszenia ślubne z koronką: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/koronkowe/ albo z motywem kwiatów. Całość powinna być utrzymana w jasnych, pastelowych kolorach, ewentualnie z dodatkiem srebra lub złota. Zaproszenia powinny być subtelne, stylistycznie pasować do charakteru ceremonii.

Gdzie kupić eleganckie ślubne zaproszenia?

Gdzie szukać zaproszeń ślubnych z koronką albo innych kartek w romantycznej estetyce? Te oferują zarówno stacjonarne sklepy papiernicze, jak i sprzedawcy online. Ważne, by podczas zakupów zwracać uwagę na detale i kierować się swoimi preferencjami. Wiele producentów oferuje możliwość zmiany projektu i dopasowania go np. pod względem kolorystycznym do oprawy przyjęcia. W ten sposób wszystkie detale towarzyszące ślubowi będą tworzyły spójną całość.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.