Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Ekologiczne wesele

Każda młoda para chce, aby ich wesele było jak najbardziej wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Trudno jednak o tę wyjątkowość w sytuacji, gdy większość wesel wygląda dokładnie tak samo. Nic zatem dziwnego, że planując wesele, przyszli nowożeńcy poszukują niecodziennych rozwiązań i aranżacji. A jedną z najciekawszych jest aranżacja wesela w stylu ekologicznym.

Na czym to polega?

Nie chodzi tu jednak o wesele opierające się na używaniu produktów z drugiej ręki i kultywowaniu recyklingu, a o wesele bliżej nastawione do natury i świeżości z nią związanej.

Przykładowo cała aranżacja takiego wesela i ślubu opierać się będzie na barwach ziemi, czyli brązie, żółci i błękicie. Para młoda zamiast niezwykle skomplikowanych i misternie wykańczanych strojów ubrana będzie ładnie, lecz skromnie i schludnie. Wszędzie znajdować się będą kwiaty, zarówno jako ozdoby sali weselnej, jako wianki na głowach państwa młodych, jak również jako wykończenie zaproszeń ślubnych eko: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/zaproszenia-slubne/eko/

W dodatkach siła

W przypadku takiego wesela niezwykle duże znaczenie mają dodatki. Chodzi tu zarówno o same zaproszenia ślubne eko, które powinny być wykonane nie na błyszczącym papierze kredowym, a na brązowym papierze ekologicznym.

Na podobnym papierze wykonane powinny być wszelkie kartki informacyjne, zarówno te wskazujące miejsce przy stolikach, jak i kierujące do odpowiednich miejsc na sali weselnej.

Takie niepozorne dodatki dają imprezie niepowtarzalny urok i czar, który bardzo szybko da się wyczuć po jej rozpoczęciu.

Urządzając wesele w stylu ekologiczny, z pewnością otrzyma się uroczystość pełną wrażeń i niezapomnianych chwil.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.