Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Dla Rodziców

To Rodzice są z nami od początku istnienia. To ich poznajemy jako pierwszych. Można śmiało powiedzieć, że są to najważniejsze osoby w naszym życiu.

tata trzymający dziecko

Co byście zrobili?

Co byście zrobili dla swoich Rodziców? Bo oni dla Was już zrobili bardzo dużo. Dbali o Was w dzieciństwie. Zadbali o Wasze zdrowie, bezpieczeństwo, edukację. Może nawet pomogli Wam wystartować w dorosłe życie, załatwiając pracę, czy też mieszkanie. Prawda, że jest to bardzo dużo? Dlatego biorąc ślub nie zapomnijcie o tym i pomyślcie o odpowiednim ślubnym podziękowaniu dla rodziców – tekst z RozsadneWesele podrzuca tutaj kilka ciekawych propozycji, poniżej zaś – znajdziecie nasze.

W jakiej formie?

Forma podziękowania zależna jest już od Was. Macie jednak dostęp do najróżniejszych środków. Możecie pójść po najmniejszej linii oporu i zakupić kosze z łakociami, które dostępna są w zwykłych sklepach spożywczych. Bez trudu zapakujecie je na wesele. Możecie jednak troszkę się wysilić i sprawić, żeby ślubne podziękowania dla Rodziców miały trochę jednak lepszą oprawę. Jednym z pomysłów, który cieszy się ogromną popularnością jest specjalny film. Możecie odnaleźć stare zdjęcia Wasze i waszych Rodziców, które ustawione w odpowiedniej kolejności pokażą cały etap dorastania aż do momentu ślubu. Możecie również pomyśleć o wielkiej ramce z Waszymi zdjęciami – Twoje i Twojego Narzeczonego. Dobrym pomysłem jest również fotoksiążka, którą zamówicie w najróżniejszych punktach. Są one bardzo starannie wykonane i również cieszą się wielką popularnością.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.