Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

Coraz to nowe formy

Jeszcze do niedawna winietki ślubne przybierały tylko jedną formę – kartoników. Nadchodzi jednak czas na zmiany, ponieważ na dzień dzisiejszy kartoniki nie są już tak mode jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.

winietka z imieniem i nazwiskiem gościa

Nowe trendy nadchodzą nawet na ślubach i weselach

Aktualnie winietka ślubna wcale nie musi być w formie kartonika. Coraz częściej ten gadżet goście weselni mogą zabrać ze sobą do domu, bo jest wykonany przykładowo z drewna i ma formę stojącą. Często też do winietek przypięte są jakieś dodatkowe przedmioty – gałązki czy też drobne upominki dla gości. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza jeżeli chcemy, aby nasi goście miło nas wspominali i do tego nie chcemy jakoś znacznie się wykosztować.

U góry po prawej – przykład ślubnej winietki ze strony https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/winietki-slubne-na-weselny-stol/

Nowe znaczenie winietek ślubnych

Na dzień dzisiejszy winietki nie pełnią już tylko i wyłącznie roli informacyjnej. Aktualnie mają być też ozdobą każdego wesela. Nierzadko ozdobę tę można zabrać ze sobą do domu na pamiątkę. Jest to o tyle miły gest ze strony państwa młodych, że tak naprawdę goście mogą ich mile wspominać patrząc tylko na winietkę. Dodatkowo sama para młoda nie musi dwa razy wydawać na prezenty dla gości i na winietki osobno. Jest to więc dla nich naprawdę spore odciążenie finansowe.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.