Deco Studio

Śluby i wesela w najlepszym wydaniu!

2 sprawdzone sposoby na wesele jak w bajce

Chcesz, żeby Twoje wesele zauroczyło wszystkich gości, ale nie masz pomysłu, jak je zorganizować? Młode pary coraz częściej decydują się na oryginalne przyjęcia, które pozostaną w pamięci zaproszonych osób przez bardzo długi czas. Wbrew pozorom urządzenie takiego wesela wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Czas poznać wyjątkowe sposoby, które zachwycą nawet najbardziej wymagających gości!

zdjęcie winietki

  1. Im bardziej nietypowe miejsce, tym większy zachwyt

Kiedy marzysz o weselu innym niż wszystkie, pierwszą rzeczą, na jaką powinieneś zwrócić uwagę, jest miejsce. Nikt nie powiedział, że przyjęcie z klasą musi odbywać się w zamkniętym pomieszczeniu – o wiele lepszym wyborem będzie zjawiskowy ogród pod gołym niebem. Pomyśl o wynajęciu takiego miejsca nad morzem albo w górach – malownicze krajobrazy oczarują każdego gościa!

  1. Zadbaj o oryginalne szczegóły

Dekoracje są bardzo ważną częścią każdego wesela. Warto zaprojektować je tak, by tworzyły piękną całość i magiczny nastrój. Zwróć uwagę na takie drobiazgi, jak winietki ślubne, czyli wizytówki na stół weselny. Zrezygnuj ze zwykłych karteczek stojących na stołach. Piękną ozdobą dla winietek będą specjalne ramki, które dodadzą elegancji i sprawią, że każda zaproszona osoba poczuje się doceniona. Warto też urozmaicić weselne bukiety. Kwiaty zanurzone w wodzie, na której unoszą się malutkie świeczki zrobią o wiele większe wrażenie niż tradycyjne stroiki.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.